KOLAGEN VitaPro pleť, vlasy, nehty, 150 g

Vysoce bio-dostupný hydrolyzovaný mořský kolagen typu I. a II. Bez příchutě.  

Skladem (16 ks)
Značka: BioVita Group
478 Kč 415,65 Kč bez DPH
Kategorie: VitaPro
VitaPro lahvicka pruhledna Plet vlasy nehty
Novinka Tip

Kolagen tvoří téměř třetinu z tisíců různých typů bílkovin, které existují v našem těle. Je to hlavní strukturální bílkovina, která dodává pevnost a tvoří podporu tělesných tkání včetně kůže, kostí, šlach, vazů, chrupavek, svalů a cév.

Lidské tělo je schopno si kolagen samo vytvářet zhruba do věku 25 let. Poté tato schopnost rapidně klesá a čím jsme starší, tím více jej potřebujeme doplňovat z jiných zdrojů. 

Rybí kolagen se vstřebává až 1,5 krát lépe, než kolagen ze skotu a prasat, a to kvůli jeho nízké molekulové hmotnosti. Dle dosavadních výzkumů, je rybí mořský kolagen našemu tělu nejbližší stavební bílkovinou. Naše tělo ho dokáže ideálně zpracovat a transportovat přesně tam, kde je ho nedostatek. Náš kolagen má velmi malou molekulární hmotnost, čímž dochází k rychlému a snadnému vstřebávání v místech, kde pleť ztrácí pružnost, hydrataci a elasticitu. Tímto se zpomaluje proces stárnutí, jemné vrásky se vypnou a pleť se vyhladí. 

Pravidelné užívání kvalitního kolagenu může pomoci s:

  • hladší a pružnější pletí a kůží
  • hydratací pokožky zevnitř
  • nižší tvorbou hlubokých vrásek
  • revitalizací pokožky

Dávkování: 

5g (zarovnaná odměrka, která je součástí balení) rozpusťte ve sklenici vody nebo ochuceného nápoje (150ml), nechce cca 3 minuty odstát a vypijte ráno na lačno. 

Balení je na 30 dní užívání. 

 

Bez cukru, lepku a laktózy.

 

  

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
G Avatar autora | 28.3.2023
Po měsíčním užívání vidím stejné výsledky jako dříve s konkurenčními kolageny, které vyšly o několik stovek dráž. Hodnotím, že není třeba brát vitamin C zvlášť. Drobné vrásky z obličeje opravdu zmizely. Kombinuju navíc s kloubní výživou.
5
P Avatar autora | 9.3.2023
Velmi doporučuji tento kolagen. Již třetí měsíc jej užívám a nikdy jsem neměla krásnější pleť a kvalitnější vlasy. Určitě budu v užívání pokračovat a kupuji si další balení. S tímto produktem opravdu nešlápnete vedle!