Kloubní výživa Anim-Flex, 300 g

Kloubní výživa

Kvalitní život bez bolesti kloubů pro vašeho zvířecího přítele.

300 g

 

Tento typ ANIM-FLEXU neobsahuje Cannabidiol (CBD).
Vhodné v případech, kdy dávkujete CBD individuálně.

Skladem (27 ks)
Značka: Dr.CBD
892 Kč 796,43 Kč bez DPH
Kategorie: Veterina
Dávkování:: 0,26 g na 10 kg váhy zvířete. Je možné násobně zvýšit dávkování po dohodě s veterinářem.
Složení:: MSM (Metylsulfonylmethan) (40%), glukosamin sulfate (30%), chondroitin sulfate (11%), maltodextrin, dextróza, cannabis seed oil, hydrolizovaný kolagen, oxid hořečnatý, vitamin C, kyselina hyaluronová
Upozornění:: Přípravek ANIM-FLEX se podává řádně zamíchaný do krmiva.
Minimální trvanlivost:: Do data uvedeného na obalu.
Anim flex doza mensi maketa
ZDARMAZDARMA

Anim-flex zajišťuje rekonvalescenci celé pohybové soustavy, ochranu pohybového aparátu, udržuje pevnost a pružnost chrupavek a vaziva, působí proti artrózám, zmírňuje artrotické obtíže, zlepšuje pohybové schopnosti.

Podávání chodroprotektiv má význam u aktivních a sportovních jedinců pro regeneraci chrupavek a tkání. Velký význam má podávání přípravku i starým jedincům, jejichž klouby jsou v pokročilém věku méně čí více poškozeny. Pečlivě navržené složení podporuje rekonvalescenci po sezonní a po závodní péče.

Doporučuje se podávat:
– jedincům s kloubními obtížemi (zejména starší zvířata či při poúrazových stavech)
– sportovním a těm, kteří jsou v zátěži
– posezónní a pozávodní péče

Účinky:
– výživa, ochrana a regenerace kloubních chrupavek a tkání
– zmírnění bolestí pohybového aparátu
– zlepšení pohyblivosti
– zlepšení celkové zdravotní kondice

 

Způsob použití

Anim-flex se podává denně, dle doporučeného dávkování do krmiva. Dávkování dle váhy prvních 14 dní dvě dávky denně, následně snížit na jednu dávku. Přípravek
podávejte minimálně 3 měsíce. Následně 1 – 3 měsíce udělejte pauzu a přípravek opět nasaďte,

Klademe důraz především na formu, čistotu a komplexnost jednotlivých složek s ohledem na jejich vzájemné působení.

MSM
Odborníky doporučován při zánětech kloubů, zvláště pak při osteoartróze a revmatoidní artritidě. Napomáhá také při bolesti svalů z nadměrné námahy a regeneraci
při únavě. Obnovuje funkci kloubní chrupavky, zpevňuje vazy a šlachy, potlačuje bolest a zánět.

Glukosamin sulfát
Podněcuje buňky chrupavky k syntéze proteoglykanů (základních stavebních složek chrupavky) a je základem pro jejich vznik. Glukosamin zpomaluje rozvoj už vzniklých degenerativních změn chrupavky.

Chondroitin sulfát
Váže velké množství vody, čímž hydratuje chrupavku, podporuje vznik proteoglykanů a redukuje kolagenolytickou aktivitu. Má protizánětlivý účinek, zpomaluje destruktivní změny chrupavek a zlepšuje pohyblivost.

Kyselina hyaluronová
Tvoří jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty. Je součástí pojivových, epiteliálních a nervových tkání. Jejím použitím dochází k lepší výživě kloubních chrupavek.

Hydrolyzovaný kolagen
Je hlavní bílkovinou kloubní chrupavky, kdy zabezpečuje její pevnost, pružnost a odolnost.

Vitamín C

Je antioxidant a zajišťuje zabudování kolagenu do tkáně, kloubní chrupavky a kostí. Napomáhá obranyschopnosti organismu, hojení ran a zlomenin.

 

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Kloubní výživa Anim-Flex, 300 g https://cdn.myshoptet.com/usr/www.silakonopi.cz/user/shop/related/193_anim-flex-doza-mensi-maketa.png?626af2ec 8594193120383 5
P Avatar autora | 15.11.2022
Kloubní výživy bereme pro zvířata už roky, teď jsem zkusil Animflex i já sám a jsem mile překvapen. Běžně recenze nepíšu, ale s radostí vám ji sem hodím. Tak nějak jsem bral, že občasné bolesti zad a nohou jsou s věkem normální a nevylučitelné. Ale asi po měsíci a půl užívání ráno se snídaní musím říct, že už nevím jaké to je ráno vstát a cítit bolest zad. Nebo po večerním běhu cítit bolest v koleni. Doufám, že Animflex bude k dostání ještě mnoho let. Děkuji.
Kloubní výživa Anim-Flex, 300 g https://cdn.myshoptet.com/usr/www.silakonopi.cz/user/shop/related/193_anim-flex-doza-mensi-maketa.png?626af2ec 8594193120383 5
Avatar autora | 20.12.2021
Pořídila jsem si výrobek pro sebe, protože mě s přibývajícími roky začaly bolet kolena a kyčle po běhání. Už po týdnu vidím změnu. Dávkování jsem si upravila na svou váhu a super! :-) Tím, jak mi to zafungovalo, začala jsem dávat i mým psům. Balení budeme mít asi malé, protože zbytek rodiny si už brousí zuby :-D. Díky, díky za bezva produkt!
Kloubní výživa Anim-Flex, 300 g https://cdn.myshoptet.com/usr/www.silakonopi.cz/user/shop/related/193_anim-flex-doza-mensi-maketa.png?626af2ec 8594193120383 5
O Avatar autora | 26.11.2021
Mám aktivního rottwika, který po intenzivní procházce začal polehávat. Podle veterináře je v pořádku, bez nálezu. Doporučil mi kloubní výživu a po pečlivém výběru jsem si vybrala tuto. Nelituji! Už po týdnu jsem viděla zlepšení. Oproti doporučení jsem navýšila dávku a pes je zase jako dřív.

BioVita group s.r.o.

český výrobce konopných surovin pro potravinářský a kosmetický průmysl